Szövegíró, tartalom karbantartó, közösségi média menedzser

Az Igor Corner Internet Kft. kőszegi irodájába szövegíró, tartalom karbantartó, közösségi média menedzser feladatok ellátására munkatársat keres.
Feladatok:
- weboldalak tartalmi karbantartására kapott anyagok alapján (szövegek, képek, letölthető anyagok feltöltése adminisztrációs felületen keresztül)
- tartalmak átdolgozása és saját honlapokon közzététele (meglévő információk adott oldal jellemzőit, szabályait figyelembe vévő szövegezése és publikálasa)
- saját tartalmak, szövegek gyártása és azok publikálása
- közösségi média profilok kezelése, tartalmak megosztása, szövegek írása

Elvárások:
- jó kommunikációs készség szóban és írásban
- pontos, precíz munkavégzés
- jó szervező és problémamegoldó képesség
- internetes alkalmazások, adminisztrációs felületek rutinszerű használata
- folyamatos fejlődési igény/hajlandóság

Előny, de nem feltétel:
- bármilyen nyelv ismerete
- HTML ismeret
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- szakmai tapasztalathoz, teljesítményhez igazodó munkabér
- teljes (8 órás) vagy részmunkaidős (6 vagy 4 órás) állás
- modern irodai környezet Kőszeg történelmi belvárosában

Jelentkezésedet, referenciádat, fizetési igényedet küldd az info@igorcorner.hu e-mail címre.